Just4You
Bun venit pe just4you , ramai cu noi si bucura-te de cele mai frumoase experiente si inregistreaza-te ...

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Just4You
Bun venit pe just4you , ramai cu noi si bucura-te de cele mai frumoase experiente si inregistreaza-te ...
Just4You
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20 Glume

In jos

20 Glume Empty 20 Glume

Mesaj  TeMciuC. Mar Oct 11, 2011 6:21 pm

61. Compania Durex va anuntza cu regret ca nashterea dvs a fost un accident …
62. Anunt matrimonial: tanar prezentabil brunet, ochi verzi, atletic, situatie material exceptionala, pozitie sociala, masina, 2 vile, relatii politice, nu caut nimic doar ma laud.
63. Nu stiu ce sa-ti fac, sa te musc, sa te sug, sa te ling de sus pana jos sau sa te impart cu prietenii ………… inghetata Delta .
64. Ai pierdut averi si bani, ai pierdut si ani de scoala, ai pierdut si grau-n spic, dar cand p*** ti se scoala parca n-ai pierdut nimic.
65. Viata e ca hartia igienica: lunga si folositoare.
66. Din cauza unor defectiuni survenite in reteaua Orange ,telefonul dvs.va incepe sa vibreze timp de 2 ore,profitati de ocazie si bagati-l direct in C*R
67. Love is a name…Sex is a game…Forget the name and play the game…!
68. Mai tzii minte cand mergeam cu trenu’ shi yo am scos curu’ pe geam si tu fatza shi spunea lumea ca suntem gemeni?
69. Du-te mai jos, Mai jos! Ok. Mai mult! Da! Ah! Oh! Da! Mai aproape! Da! Futu-i! Mai repede! Asa! M-m-m Uite cum futi omul cu telefonul!
70. Nu beti apa, pestii fac sex in ea !
71. Sunt niste microfiinte cu cap si codita, umbla-n grup in lichid propriu. Daca intri-n contact cu ele, ai putea avea urmari pe mai multe luni… Da, virusurile…
72. Sunt intr-o clinica de dezintoxicare a dependentilor de SMS-uri. Orice mesaj de incurajare e binevenit.
73. Apasa tst jos.Inca o data.OK.inca o data.da… ahh…ohh…da …aproape am reusit …da…la naiba! Inca o data…mai tare!ce bine!hmmm…Asa faci sex prin sms.
74. Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot. Acum citeste fara animale!
75. Acest mesaj poate fi citit doar de persoane sexy. Mai incearca… Incearca inca o data… Nu forta nota, urato!
76. Cred ca tatal tau a fost terorist, fiidca esti o adevarata bomba!
77. Sexul e ca matematica: aduni patul, scazi hainele, imparti picioarele si te inmultesti!
78. Cum arata o virgina inainte sa faca sex? Ca un trandafir! Dar dupa? Ca un buldog mancand maioneza!
79. Esti cumva mama? Eu nu sunt tata! Poate facem ceva in privinta asta!
80. Stiu ca laptele mareste sanii! Dar Doamne mult lapte ai baut!
81. Fetele sunt ca internetul. Toate domeniile interesante sunt luate deja.
TeMciuC.
TeMciuC.
Membru
Membru

Mesaje : 367
Data de inscriere : 11/10/2011
Varsta : 30
Localizare : Moldova / Vadul lui Voda
Puncte : 1055
Reputatie : -2

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum