Just4You
Bun venit pe just4you , ramai cu noi si bucura-te de cele mai frumoase experiente si inregistreaza-te ...

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Just4You
Bun venit pe just4you , ramai cu noi si bucura-te de cele mai frumoase experiente si inregistreaza-te ...
Just4You
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tata Si Fiul

In jos

 Tata Si Fiul Empty Tata Si Fiul

Mesaj  TeMciuC. Mar Oct 11, 2011 6:17 pm

1. Un puşti vine revoltat de la şcoală şi îi spune tatălui său că acolo îl pun să înveţe numai inutilităţi. Tatăl îl întreabă uimit:
- Cum adică?
- Păi la istorie ne pune să memorăm nişte ani: 1848/1877-1878/1907/1944/1989. Cică sînt importanţi!
- Altceva...
- Păi la geografie tot aşa trebuie să reţinem tot felul de denumiri, ca de exemplu: Carpaţii "Scurburii", Strîmtoarea "Fosfor" şi Dardanele, de parcă mi-ar folosi la ceva chestiile astea! Dacă mă întrabă careva merg repede la un Internet Cafe, dau search pe Google şi aflu... simplu, nu?
- Da, fiule, da' să zicem că ieşi şi tu cu o fată, şi cum vă ţineţi voi aşa, de mînă, ea te întreabă ce înălţime are vîrful Chomolugma?
- Nu-i problemă! Merg repede la un Internet Cafe, că-i deschis non-stop, dau search pe Google, aflu şi mă întorc să-i spun...
- Da, da' pînă te întorci tu să-i spui că are 8848 m s-ar putea să o găseşti ocupată!
- Cu cine?
- Păi, tot cu un prost aşa ca tine, da' care are laptop!
TeMciuC.
TeMciuC.
Membru
Membru

Mesaje : 367
Data de inscriere : 11/10/2011
Varsta : 30
Localizare : Moldova / Vadul lui Voda
Puncte : 1055
Reputatie : -2

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum